WOŚP

XXIII FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11 stycznia 2015r. wolontariuszki Zespołu Szkół Nr 4- Magdalena Gawlik oraz Klaudia Zieleń wraz z opiekunem Beatą Krupa, wzięły udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z ogromnym zaangażowaniem pracowały, aby zebrać jak najwięcej funduszy dla potrzebujących dzieci na rzecz podtrzymania wysokich standardów leczenia na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Charytatywnie czesały dzieci w Domu Kultury w Podgrodziu, za co zbierały datki na szczytny cel WOŚP. Wykonywały zarówno dziewczęce jak i chłopięce fryzury, w neonowych barwach. Pracy było dużo, jednak czas płynął w bardzo milej i wesołej atmosferze. Chociaż "młode fryzjerki" były zmęczone dzielnie pracowały do końca. Za co im serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszych działań charytatywnych. Druga grupa wolontariuszy ZS NR 4: w osobach Karoliny Mirus, Patrycji Kolodziej i Dawida Frankiewicz należących do Hufca Pracy 9-19 w Dębicy, pod opieką wychowawcy Małgorzaty Włodarskiej kwestowała na terenie miasta. Akcja przebiegała bezpiecznie wśród zorganizowanych okolicznościowych imprez. Puszki naszych uczestników zapełniały się szybko i każda z nich miała wartość ponad tysiąca złotych. Młodzież chętnie bierze udział w corocznych ogólnopolskich akcjach, które mają na celu pomoc potrzebującym i słabszym. Rokuje to dobrze na przyszłość, gdyż rozbudzona wrażliwość młodych osób na potrzeby innych powinna owocować w przyszłości w ich życiu. Ten dzień, to z naszej strony jedna z bardzo wielu zebranych cegiełek, z których zbudowane jest ogromne serce czułe na potrzeby bliźnich.