Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

VIII Konkurs Informatyczny "Super MASTER"

dawna Gimnazjada Informatyczna Powiatu Dębickiego

 logo

Wszystkich  uczniów klas 7 i 8 oraz gimnazjalistów powiatu dębickiego zapraszamy do udziału w Konkursie Informatycznym Powiatu Dębickiego Super MASTER
Zgłoś swój udział i weź udział w konkursie! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Przeczytaj Regulamin, wypełnij Kartę zgłoszenia uczestnika i wygraj atrakcyjną nagrodę! Konkurs odbywa się on-line na platformie e-learningowej szkoły. Do nas przychodzisz tylko na wręczenie dyplomów i nagród!

Do 12 grudnia 2018 roku rozwiąż test i nadeślij jedną pracę konkursową - zbudowanie strony internetowej pt. Wiem wszystko o Koperniku!

 Celem konkursu jest propagowanie wiedzy informatycznej i technicznej młodzieży oraz zmotywowanie uczestników do poszerzania swoich wiadomości i umiejętności.

Konkurs prowadzony będzie przez Internet (drogą on-line) z wykorzystaniem platformy e-learningowej Zespołu Szkół Nr 4 w Dębicy, w etapach:

Etap 0 - zapoznanie się z platformą- możliwość rozwiązania przykładowego testu.

Etap I – test 1, jedno podejście

Etap II – zbudowanie strony internetowej pt. Wiem wszystko o Koperniku!, umieszczenie strony na własnym serwerze i przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. adresu URL strony konkursowej. 

TERMINARZ:

21 listopad 2018 Ogłoszenie konkursu
do 28 listopada 2018 – do godz. 15.00 Deklaracja uczestnictwa, zgłoszenie udziału
od 21 listopada 2018 - Etap 0 Rozwiązywanie przykładowego testu 
(dowolna liczba podejść)
21 listopada -12 grudnia 2018 do godz. 16.00 Etap I Rozwiazywanie testu (jedno podejście)
21 listopada -12 grudnia 2018 do godz. 16.00 Etap II Przesłania pracy konkursowej (on –line)
17 grudnia 2018 godz.12.15 Podsumowanie konkursu w Zespole Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy

O podsumowaniu konkursu uczestnicy i ich opiekunowie zostaną powiadomieni drogą elektroniczną.

Opiekunów uczniów, którzy przystąpią do konkursu, prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia uczestnika (w załączniku ) i wysłanie na adres szkoły z dopiskiem Gimnazjada Informatyczna, doręczenie osobiście do sekretariatu szkoły lub wysłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie Super MASTER.

Zgłoszenia uczniów należy nadsyłać do dnia 28 listopada 2018 roku do godz. 15.00 na adres szkoły: 
Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy, ul. Strumskiego 1, 39 – 200 Dębica, osobiście w sekretariacie szkoły lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

TYLKO OSOBY ZGŁOSZONE BĘDĄ MOGŁY ZALOGOWAĆ SIĘ NA PLATFORMIE !!

JEŻELI PRZEOCZYŁEŚ TERMIN ZGŁOSZENIA - NIE PRZEJMUJ SIĘ - ZRÓB TO TERAZ!!

Przeczytaj Regulamin, wypełnij  Kartę zgłoszeniową i weź udział w Konkursie!

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com