Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej.

wycieczka do pastwowej stray poarnej 1 20190624 1343137144  wycieczka do pastwowej stray poarnej 1 20190624 1853433128  wycieczka do pastwowej stray poarnej 2 20190624 1051124122

Dnia 6 czerwca uczniowie drugiej klasy Technik Logistyk wraz z opiekunem-  Sylwią Cisło- Raś udali się  na wycieczkę dydaktyczną do  Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy. Celem wycieczki było poznanie pracy strażaka, kształtowanie świadomości znaczenia i charakteru jego pracy, zapoznanie się z wyposażeniem wozów strażackich oraz sprzętem ratowniczo- gaśniczym. Panowie strażacy stanęli na wysokości zadania i nie szczędzili młodzieży licznych atrakcji. Dzięki ich życzliwości, uczniowie mogli z bliska zobaczyć wozy strażackie oraz sprzęt ratowniczy. Wielką atrakcją okazał się  specjalnie przygotowany przez strażaków pokaz, w którym między innymi zaprezentowano  jak wygląda ratowanie ofiar poszkodowanych w wypadku komunikacyjnym. Uczniowie zwiedzali również biura i mogli z bliska przyglądnąć się doskonalone wyposażonym stanowiskom kierowania. Wizyta w Państwowej Straży Pożarnej bardzo się podobała , a przedstawione informację i pokazy na długo pozostaną w pamięci.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com