Logowanie do platformy zdalnego nauczania

Na stronie szkoły oraz na szkolnym facebook'u została podana informacja o konieczności logowania się na szkolnej platformie zdalnego nauczania. Niestety większość z Was miało problem z zalogowaniem się, ponieważ nie dotarł do Was e-mail aktywacyjny.

Proszę zatem wykonać zgodnie z instrukcją:
1. Wchodzisz na platformę (zsnr4.edu.pl/moodle)
2. Zaloguj się (prawy górny róg)  ALE SIĘ NIE LOGUJESZ TYLKO
3. Wybierasz opcję Zapomniałeś(aś) nazwy użytkownika lub hasła? i KOLEJNO
4. Wyszukaj po adresach e-mail (wpisujesz e-mail taki sam ja do dziennika)
5. Na koniec daj Wyślij
6. teza przejdź do swojej poczty - Odbierasz pocztę (przeszukujesz również spam) i
7. wchodzisz na podany link (albo kopiujesz go do przeglądarki)pojawi się formularz zmiany hasła)
8. ustawiasz nowe hasło i gotowe!

Ponieważ kursy na bieżąco są tworzone przez poszczególnych nauczycieli proszę śledzić aktywność.

Powodzenia!