POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

Dnia 24 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów. Po przemówieniu pani dyrektor Renaty Zięba miało miejsce uroczyste wręczenie nagród  i dyplomów absolwentom, którzy wykazali się najlepszymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem oraz godnie reprezentowali szkołę podczas uroczystości, promocji  lub wytrwale pracowali w samorządzie szkolnym i wolontariacie.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna przygotowana przez panią Urszulę Nowak i panią Martę Buszek oraz klasę III Tf, IIITs  i IIITi. Na koniec uroczystości klasa IV Tfs dała świetny pokaz tańca, którym pożegnali kolegów i koleżanki oraz grono pedagogiczne. Ten dzień był szczególny nie tylko dla absolwentów i ich rodziców, ale także dla grona pedagogicznego. Pewien etap życia tych młodych ludzi zakończył się po to, aby mogli wkroczyć w dorosłe życie, które jest pełne niespodzianek. Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach oraz wiele sukcesów w życiu osobistym.