Pola Nadziei 2015

Pola nadziei 2015_2

Jak co roku , tradycyjnie i w tym, Zespół Szkół Nr 4 w Dębicy włączył się w akcję charytatywną "Pola Nadziei", działającej na rzecz domowego hospicjum w Dębicy.
Po październikowej inauguracji,, a następnie zasadzeniu żonkili wraz z rozkwitem wiosny przyszedł czas na ich zebranie i przystąpienie do kwesty. Nasi wolontariusze, w składzie : Klaudyna Krupa i Gabriela Krzyżak z kl. I Ts oraz słuchacze liceum wieczorowego : Alicja Borkowska i Marcin Stanuch z oddaniem i urokiem zbierali datki na rzecz podopiecznych hospicjum domowego , rozdając przy tym piękne żółte żonkile ze szkolnego ogródka. Zbiórkę prowadzono na terenie szkoły , jak również po mszach świętych w Parafii Św. Jadwigi w Dębicy w dniu 12.04.2015r.

Darczyńcy okazali wielkie serce i hojność. Naszej szkole udało się zebrać aż  1515zł. I choć suma bardzo cieszy to jednak najważniejszy jest trud podjęty przez naszych wolontariuszy, a także serce wspierających. Z pewnością zebrane środki posłużą w realizacji wspaniałego celu jakim jest pomoc chorym. Dziękujemy wszystkim  za zaangażowanie i wsparcie. Miejmy nadzieję , iż w przyszłym roku też uda się pomóc.

Koordynator akcji
Maria Kopacz