Salon Gimnazjalisty w Pustyni

Podgląd miniatury  Podgląd miniatury  Podgląd miniatury

Dnia 17 marca na kolejnym Salonie Gimnazjalisty, który odbył się  w Pustyni spotkaliśmy się z uczniami gimnazjów z: Pustkowa Osiedla, Pustkowa, Zawady, Stobiernej, Stasiówki, Pustyni, Podgrodzia, Paszczyny, Nagawczyny, Latoszyna, Gumnisk, Głobikowej i Brzeźnicy. Mieliśmy możliwość promowania „Kopernika” w środowisku lokalnym i zapoznania gimnazjalistów z kierunkami kształcenia w naszej szkole. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wykonywanie fryzur przez uczennice kl. III TF.

Zapraszamy do „Kopernika”