Przedszkolaki w „Koperniku”

Podgląd miniatury  Podgląd miniatury  Podgląd miniatury

10 kwietnia do „Kopernika” zawitały Przedszkolaki z sąsiedztwa .Dla maluchów czekało wiele wspaniałych atrakcji. Pani Ania Depa zapoznała chłopców i dziewczynki z zawodami, w jakich można się kształcić w naszej szkole. Pani Honorata Salwa, wraz ze spedytorami z technikum, wprowadziła maluchów w zawód spedytora i logistyka. Natomiast pani Beata Krupa, wraz z uczennicami z klasy trzeciej technikum usług fryzjerskich, omówiła czym zajmuje się fryzjer i na czym polega jego praca. Dzieciaki wzięły udział w konkursie z wiedzy o zawodach, układaniu klocków oraz czesaniu fantazyjnych fryzur.

Pozdrawiamy Przedszkolaki i dziękujemy za wizytę w „Koperniku”.