FRYZJERKI Z KOPERNIKA DZIAŁAJĄ

fryzjerki z kopernika dziaaj 6 20170701 1891617666  Podgląd miniatury  fryzjerki z kopernika dziaaj 5 20170701 1731511653

Dla dziewcząt z trzeciej klasy Technikum usług fryzjerskich z Zespołu Szkół Nr 4 w Dębicy, rok szkolny 2016/17 od września aż po czerwiec, był bardzo pracowity. Przez cały rok nie tylko przygotowywały się do zawodu w pracowni fryzjerskiej i w salonach, ale również działały na rynku lokalnym.

Zaczęło się już we wrześniu od przygotowania  fryzur do „Ślubów panieńskich” wystawianych przez kilka dni w DK Śnieżka. Fryzury bardzo spodobały się reżyserowi oraz aktorom, dlatego młode adeptki fryzjerstwa z ZS Nr 4 działały dalej. Czesały do „Zemsty Nietoperza” w DK Mors. Były bardzo wytrwałe, kiedy musiały  w szybkim tempie zmieniać fryzury między aktami. Oczywiście ich działalność nie obejmowała tylko upiększania dorosłych. Twarzyczki małych, przedszkolnych milusińskich rozpromieniały się podczas festynu w Nagoszynie, Dnia Dziecka w Przedszkolu „Tęczowe Nutki” oraz podczas przygotowań do pokazów mody w Przedszkolu „Weldon Kids”.

Najpiękniejsze jest to, że wszystkie te działania trwały wiele dni. Dziewczęta wraz z opiekunem poświęciły swój wolny czas po to, aby podzielić się swoimi umiejętnościami. Dawały z siebie wszystko, aby każdy, zarówno dorosły jak i dziecko, był zadowolony z ich pracy. Była to dla dziewcząt najlepsza lekcja fryzjerstwa, z bardzo wymagającymi aktorami jak i mniej cierpliwymi dzieciakami. Dałyśmy radę! Polecamy się na przyszłość. Słowa uznania dla naszej pracy oraz uśmiechy maluchów z Przedszkoli, to najwspanialsza rekompensata za naszą ciężką pracę.

Ja, jako opiekun i nauczyciel praktycznej nauki zawodu bardzo serdecznie dziękuję moim wspaniałym fryzjerkom za uśmiech, za dotrzymywanie terminów, za pracę i piękne fryzury a przede wszystkim za to, że były ze mną cały ten rok!

DZIĘKUJĘ!!!

Opiekun  Beata Krupa