Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGAMI

 zajcia z psychologiem 1 20171128 1586504577

W dniu 15 listopada 2017 roku uczniowie klas I wielozawodowych wzięli udział w zajęciach integracyjnych, które zostały przygotowane i przeprowadzone przez psychologów z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej z Dębicy: panią Paulę Ratusińską – Gromny i pana Krzysztofa Borowca. Głównym celem zajęć była wspólna integracja. Już na samym ich początku prowadzący zaproponowali młodzieży zabawę polegającą na przeprowadzeniu wywiadu w parach, dzięki temu każda osoba mogła się przedstawić i zaprezentować. Następnie wszyscy zostali podzieleni na grupy, które otrzymały do wykonania następujące zadania: poszukiwanie wspólnych cech i podobieństw, co należy zrobić, aby klasa była zgrana i aby każdy czuł się w niej dobrze oraz co nas łączy a co dzieli. Z postawionych zadań wszyscy wywiązali się znakomicie. W każdej grupie panowała atmosfera wzajemnej współpracy i pomocy koleżeńskiej. Świadczyło to o ich zgraniu i zrozumienia. Mogli się na ten temat wypowiedzieć w dalszej części zajęć podczas tzw. ,,burzy mózgów’’. Gdzie mieli określić ,,co to znaczy zgrana paczka’’. Duże zainteresowanie wszystkich wzbudziły wzajemne zabawy ,,wieża’’, ,,złota rybka’’ oraz ,,magiczna moc’’. Podczas nich było dużo śmiechu i dobrego humoru. Wszyscy pokazali, że potrafią się wspólnie bawić, integrować i spędzać ze sobą wolny czas. W opinii wszystkich zajęcia były ciekawe i powinny być częściej organizowane.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com