III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie

iii miejsce w ii ogolnopolskim konkursie 4 20180103 1629344525  iii miejsce w ii ogolnopolskim konkursie 3 20180103 1587382845  iii miejsce w ii ogolnopolskim konkursie 5 20180103 1791197043

Mateusz Mika z klasy II technik logistyk zajął III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie „Mistrzostwa Szaradziarskie - Zadania Logiczne” zorganizowanym przez OLIMP SCHOOL w Łodzi.

W konkursie wzięło w sumie udział 9 uczniów z klas technikum:  z klasy I - Rafał Świętoń, Szymon Kania, Jakub Stelmach, II technikum – Wojciech Kumiega, Krystian Filipecki, Łukasz Wiśniowski, Rafał Pawliński oraz uczennica z klasy IV technikum – Klaudyna Krupa.

Uczniowie przez 60 minut rozwiązywali zadania konkursowe. Do rozwiązania mieli 8 zadań (3 zadania zamknięte i 5 zadań otwartych), w których mogli wykazać się umiejętnościami rozwiązywania łamigłówek, rebusów, krzyżówek matematycznych oraz zadań logicznych. Udział w tych mistrzostwach był dla nich doskonałym treningiem nad rozwojem logicznego myślenia. Opiekunem uczniów była pani Agnieszka Hodor – nauczyciel matematyki.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, a w szczególności – Mateuszowi, który zajął zaszczytne miejsce na podium, pokonując wielu uczestników z całej Polski.