Promieniowanie Ojcostwa

promieniowanie ojcostwa 1 20181106 1456613313  promieniowanie ojcostwa 2 20181106 1851447480

Promieniowanie Ojcostwa to hasło tegorocznego XVIII Dnia Papieskiego i motyw przewodni III edycji konkursu poetycko-literackiego poświęconego myślom Jana Pawła II. Gala finałowa tego konkursu odbyła się 16 października 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Pustkowie – Osiedlu. Wzięli w niej udział nasi uczniowie, którzy zgłosili swoje prace na konkurs, pod opieką pani Eweliny Żyłki.

Z sukcesu może się cieszyć Jakub Drożdż, który w kategorii utwór poetycki zajął pierwsze miejsce. Jakub jest autorem wzruszającego utworu, w którym pisze o autorytecie ojca dla młodego człowieka. Przygotował go pod opieką pani Grażyny Szczerbińskiej.

Z kolei Justyna Kot po raz kolejny udowodniła, że jest mistrzynią eseju. Tym razem pracą mówiącą o postrzeganiu ojca przez dzieci, wywalczyła II miejsce w kategorii praca literacka. Justyna swoją pracę napisała pod kierunkiem pani Marty Buszek.

Wśród laureatów konkursu Promieniowanie Ojcostwa: Justyna Kot i Jakub Drożdż – gala w ZSZ w Pustkowie Osiedlu (zdjęcie 1)

Laureaci konkursu poetyckiego Promieniowanie Ojcostwa podczas uroczystej gali w ZSZ w Pustkowie Osiedlu. (zdjęcie 2)

Młodym autorom gratulujemy sukcesu!