Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Paulina Drożdż –II miejsce w XVI edycji Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”!

najlepszy ucze w zawodzie cukiernik 1 20190117 1068734164  najlepszy ucze w zawodzie cukiernik 3 20190117 1062328446  najlepszy ucze w zawodzie cukiernik 6 20190117 1256510977

8 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnycvh nr 2 w Krośnie odbyła się XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”.

Miło nam poinformować, że Paulina Drożdż z  klasy trzeciej wielozawodowej  zdobyła II miejsce!

Paulina odbywa praktyczną naukę zawodu w „Cukierni Bassara”. To właśnie tu zdobywa i kształci swoje umiejętności pod fachowym okiem Pani Barbary Bassara-Poprawy, której bardzo dziękujemy za poświęcony czas i przygotowanie uczennicy do konkursu, którego tematem przewodnim było hasło „Rzemiosło – nasza przyszłość”. Uczestnicy  najpierw rozwiązywali test z wiedzy teoretycznej obejmujący zagadnienia specjalistyczne z dziedziny cukiernictwa, a następnie przystąpili do etapu praktycznego. W tej części wykonywali i dekorowali tort, figurki marcepanowe oraz ciasteczka bankietowe.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Paulinie!

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com