Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.
Matematyka wokół nas
 matematyka woko nas 1 20190307 1270186059   matematyka woko nas 2 20190307 1821764672

Przed feriami uczniowie klas pierwszych Branżowej Szkoły I Stopnia wzięli udział w konkursie „Matematyka wokół nas” zorganizowanym przez nauczycieli matematyki Małgorzatę Longosz – Nicpoń i Agnieszkę Malinowską.

Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy i umiejętności matematycznych uczniów, pobudzanie do twórczego myślenia oraz ukazanie możliwości wykorzystania wiedzy matematycznej w życiu codziennym.

Najlepsze wyniki uzyskali w klasie I wa Jakub Cygan i Natalia Sobuś a w klasie I wb Monika Gawryś i Kamila Maj.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com