Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Fryzjerka z Kopernika na wojewódzkim podium!!!

 fryzjerka z kopernika na wojewodzkim podium 2 20190311 1306463056  fryzjerka z kopernika na wojewodzkim podium 1 20190311 2015447286  fryzjerka z kopernika na wojewodzkim podium 3 20190311 1557228486

W dniu 10.03.2019r. odbył się w Zespole Szkół Drogowo – Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu 41 Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego zorganizowany przez Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie w porozumieniu z Cechami Rzemiosł Różnych z całego województwa.

Konkurs okazał się dużym sukcesem dla naszej uczennicy Branżowej Szkoły I Stopnia Agnieszki Wyczałek, która zajęła I miejsca w kategorii fryzura ślubna.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Agnieszka jest dopiero uczennicą klasy pierwszej.

Gratulujemy serdecznie sukcesu i życzymy następnych!

 Do konkursu przygotowywała Agnieszkę pani Wioletta Skóra - właścicielka Zakładu Fryzjerskiego, u której na co dzień odbywa praktyczną naukę zawodu. Osiągnięty sukces świadczy o profesjonalnym poziomie kształcenia w tym zakładzie, jak również bezinteresownym zaangażowaniu pracodawcy.

Pani Wiolecie Skórze również gratulujemy!

 

 

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com