Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Kopernik na Salonie Gimnazjalisty i Ósmoklasisty

kopernik na salonie gimnazjalisty i osmoklasisty 5 20190317 1992692112  kopernik na salonie gimnazjalisty i osmoklasisty 2 20190317 1396351827  kopernik na salonie gimnazjalisty i osmoklasisty 4 20190317 2091069902

12 marca 2019r. odbył się Salon Gimnazjalisty i Ósmoklasisty, podczas którego zaprezentowaliśmy bogatą ofertę edukacyjną naszej szkoły. Nasi uczniowie zachęcali swoich młodszych kolegów i koleżanki do rozpoczęcia nauki w ZS Nr 4 w Dębicy opowiadając o ciekawych kierunkach kształcenia oraz wyjątkowej atmosferze, jaka panuje w Koperniku.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz umiejętności fryzjerskich naszych uczennic oraz możliwość wykonania fryzury.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną
Zespołu Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy na rok szkolny 2019/2020:
 
Dla gimnazjalistów
Technikum
- technik informatyk
- technik spedytor
- technik logistyk
- technik usług fryzjerskich
Branżowa Szkoła I Stopnia
- klasy wielozawodowe w zawodach: fryzjer, elektronik, cukiernik, piekarz, kucharz, sprzedawca, stolarz,
magazynier-logistyk, murarz–tynkarz, mechanik pojazdów samochodowych, kelner, monter sieci i instalacji sanitarnych, przetwórca mięsa, elektromechanik pojazdów samochodowych i inne według klasyfikacji zawodów
 
Dla uczniów klas ósmych
Technikum
- technik informatyk
- technik spedytor
- technik logistyk
- technik usług fryzjerskich
Branżowa Szkoła I Stopnia
- klasy wielozawodowe w zawodach: fryzjer, elektronik, cukiernik, piekarz, kucharz, sprzedawca, stolarz,
magazynier-logistyk, murarz–tynkarz, mechanik pojazdów samochodowych, kelner, monter sieci i instalacji sanitarnych, przetwórca mięsa, elektromechanik pojazdów samochodowych   i inne według klasyfikacji zawodów
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com