Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Najsprawniejszy w zawodzie – fryzjer w Dębicy.

najsprawniejszy w zawodzie fryzjer w dbicy 2 20190327 2051843267  najsprawniejszy w zawodzie fryzjer w dbicy 4 20190327 1547701592  najsprawniejszy w zawodzie fryzjer w dbicy 7 20190327 1660657255

 W dniu 26.03.2018r. uczestniczki 9-19 HP w Dębicy wzięły udział w Konkursie Fryzjerskim w kategorii „Fryzura wiosenna” zorganizowanym przez dębicki Hufiec Pracy we współpracy z Zespołem Szkół Nr 4 w Dębicy. Konkurs odbywał się w pracowni fryzjerskiej ZS Nr 4. 

Uczennice miały okazję wykazać się wiedzą teoretyczną podczas testu, zaś w części praktycznej prezentowały swoje umiejętności na główkach treningowych z wykorzystaniem przyniesionych przez siebie dodatków wiosennych. Wykonane prace oceniała komisja w składzie: Pani Renata Zięba – Dyrektor Szkoły, Pani Beata Krupa – nauczyciel przedmiotów fryzjerskich, Pani Dominika Przywara – pracodawca, Pani Barbara Maroń – wychowawca Hufca Pracy w Dębicy. 

 I miejsce w konkursie uzyskała uczennica Zajechowska Elżbieta z Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy ZDZ z Dębicy oraz Zakładu Fryzjerskiego W. Skóry, II miejsce Gil Justyna z Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy ZDZ z Dębicy oraz Zakładu Fryzjerskiego OSKAR a III miejsce przyznano Kuta Klaudii z ZS Nr 4 w Dębicy z Zakładu Fryzjerskiego WIMAR. Laureatki konkursu otrzymały nagrody rzeczowe. 

Uczestniczki zaprezentowały wiedzę a przede wszystkim umiejętności praktyczne promując jednocześnie pracodawców u których pobierają naukę w zawodzie fryzjera.


JSN Solid template designed by JoomlaShine.com