Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Młodzi Zaangażowani

mlodzi zaangazowani 1 20190411 1624330601

Troje uczniów Technikum Nr 4 odwiedziło Warszawę. Wycieczka była nagrodą za wzięcie udziału w konkursie ogłoszonym przez posła Jana Warzechę pt. „Jak praktycznie wykorzystać media społecznościowe i popularne narzędzia typu smartfon do szerzenia patriotyzmu oraz zaangażowania młodego pokolenia Polaków w sprawy lokalne i ogólnokrajowe”. Wśród wyróżnionych ze względu na formę i pomysłowość znalazła się praca Sylwii Gawlik z kl. II Tf. Cieszymy się, że młodzi wiedzą, jak propagować patriotyzm.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com