Kolejna fryzjerka z Kopernika wśród najlepszych w województwie

kolejna fryzjerka z kopernika wrod najlepszych w wojewodztwie 1 20190414 1682842667

Dominika Matuszkiewicz - uczennica  klasy I Branżowej Szkoły I Stopnia zajęła 8 miejsce w Konkursie Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego zorganizowanym przez Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie w porozumieniu z Cechami Rzemiosł Różnych z całego województwa. Uczennicę przygotowywała Pani Dorota Pietracha - właścicielka Zakładu Fryzjerskiego, u której Dominika odbywa praktyczną naukę zawodu.

Dominice i opiekunowi serdecznie gratulujemy!