Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.
 Pożegnanie Absolwentów
poegnanie maturzystow 1 20190428 1382102163  poegnanie maturzystow 1 20190428 1513083551  poegnanie maturzystow 7 20190428 2009174498
"Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego ..."
Tegoroczni maturzyści zostali pożegnani 26 kwietnia przez klasy I Technikum, którymi kierowały Pani Agnieszka Hodor i Pani Joanna Mrzygłód. Emocji było wiele, ponieważ każda klasa opuszczająca nasze szkolne mury pozostawia po sobie pustkę wsród społeczności szkolnej. Będzie brakować nam super sportowców, krwiodawców oraz wolontariuszy a także wszystkich tych, którzy udzielali się w pracach szkoły. Po prostu uczniów, którzy byli wsród nas, każdego dnia, przez cztery ostatnie lata.
 
Serdecznie gratulujemy Aleksandrowi Kurdzielowi wysokiej średniej oraz wzorowego zachowania. Anecie Kasprzyk, Jadwidze Barnaś oraz Justynie Kot bardzo dobrych wyników w nauce oraz wzorowego zachowania.
 
Dziękujemy wszystkim uczniom za reprezentowanie Szkoły poprzez udział w konkursach, zawodach sportowych, akcjach wolontariatu oraz krwiodawstwa.
Życzymy zdania matury oraz dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Wychowawczyni
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com