18 Kopernika spisała się na medal

18 kopernika spisaa si na medal 1 20190527 1845710565

Już po raz kolejny uczniowie Kopernika wzięli udział w niedzielnej zbiórce pieniędzy na rzecz dzieci z ubogich rodzin powiatu dębickiego z przeznaczeniem na ich wypoczynek letni.
Bardzo dziękujemy za poświęcenie, zaangażowanie i przeznaczenie swojego wolnego czasu uczniom, którzy 26 maja 2019r. wzięli udział w zbiórce pieniędzy:

Z klasy 1T:
Angelika Andreasik, Królikowska Wiktoria, Kurek Mariusz, Kokoszyński Dawid oraz Kulczak Krystian
Z klasy 1WB:
Maj Kamila oraz Witek Magdalena
Z klasy 2 T:
Rakowska Magdalena, Foryś Aleksandra, Wołowiec Adrian, Ligęzka Konrad, Poznański Maciej, Partacz Anna i Katarzyna Michoń
Z klasy 3T:
Angelika Maciąg, Natalia Kargula, Pawliński Rafał i Wiśniowski Łukasz