Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Powiatowe Podsumowanie Osiągnięć Edukacyjnych za rok szkolny 2018/2019.

 powiatowe podsumowanie osigni edukacyjnych za rok szkolny 2018 2019 3 20190712 1744695596  powiatowe podsumowanie osigni edukacyjnych za rok szkolny 2018 2019 8 20190712 1999057953  powiatowe podsumowanie osigni edukacyjnych za rok szkolny 2018 2019 5 20190712 1552203653

14 czerwca 2019 r w Zespole Szkół Nr 4 im. M. Kopernika w Dębicy, miała miejsce wyjątkowa uroczystość - Powiatowe Podsumowanie Osiągnięć Edukacyjnych za rok szkolny 2018/2019.

Odbywało się ono pod hasłem " Non scholae, sed vitae discimus". Przygotowali ją nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Nr 4 w Dębicy, który w mijającym roku szkolnym obchodził 50- lecie istnienia. To wielki zaszczyt i wyróżnienie, że ta piękna uroczystość odbyła się w naszej szkole w tym tak ważnym dla Kopernika, jubileuszowym roku.

Po przywitaniu zebranych przez Dyrektora ZS Nr 4 p. Renatę Ziębę głos zabrał Starosta Powiatu Dębickiego p. Piotr Chęciek, który uroczyście rozpoczął to wyjątkowe spotkanie. Podczas podsumowania słowa gorących podziękowań i gratulacji skierowano do nauczycieli, którzy w tym roku, po kilkudziesięciu latach, zakończyli swoją nauczycielską karierę. Podkreślono ich trud i poświęcenie włożone w nauczanie i wychowanie wielu młodych pokoleń. Wyrażono wdzięczność i uznanie za lata wytężonej pracy, za wytrwałość i wspieranie uczniów w osiąganiu najlepszych rezultatów w nauce i pracy. 

Następnie nagrodzeni zostali uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu dębickiego. Wyróżniono po dwie osoby z każdej szkoły, które, po wysłuchaniu opisu osiągnięć, wraz z rodzicami oraz szkolnymi opiekunami odebrały podziękowania i upominki przygotowane przez Starostwo Powiatowe w Dębicy. Z naszej szkoły, za swoje sukcesy, nagrodzeni zostali Adrian Wołowiec z kl. II tl wraz z opiekunem panią Honoratą Salwą oraz Jakub Drożdż z kl. II wa wraz z wychowawcą panią Anną Kusibab. Podziękowania, nauczycielom kończącym wieloletnią pracę w szkołach powiatu dębickiego oraz uczniom, rodzicom i opiekunom wręczali Starosta Powiatu Dębickiego pan Piotr Chęciek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego pan Adam Pieniążek oraz Starosta Powiatu Dębickiego poprzedniej kadencji pan Andrzej Reguła. Po uroczystości zaproszono gości na słodki poczęstunek.

Spotkanie wzbogaciły swoim śpiewem uczennice Zespołu Szkół Nr 4 im. M. Kopernika w Dębicy - Justyna Tarnopolska z kl. III wa , Gabriela Caban z kl. III tl i Wioletta Parys z kl. II tf. Obsługę techniczną zapewnili uczniowie klasy II tis - Karol Szal i Mikołaj Wójciak. Uroczystość prowadziła Anna Depa - nauczyciel ZS Nr 4.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com