Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

V edycja konkursu „Trucizny z domowego komina”

 v edycja konkursu trucizny z domowego komina 4 20191030 1797218804  v edycja konkursu trucizny z domowego komina 5 20191030 1702199032  v edycja konkursu trucizny z domowego komina 2 20191030 1249646485

W dniu 29. 10. 2019 r. uczniowie klas technikum pod opieką pani Joanny Mrzygłód, wzięli udział w uroczystym podsumowaniu konkursu „Trucizny z domowego komina”. Prace w kategorii plastycznej przygotowali: z klasy 1T usług fryzjerskich: Zuzanna Gliwa, Aleksandra Pociask, Wiktoria Wójcik, z klasy 3T usług fryzjerskich: Aleksandra Foryś, Sylwia Gawlik , z klasy 4T usług fryzjerskich: Wiktoria Górska, Natalia Kargula oraz Łukasz Pietrzyk, natomiast w kategorii multimedialnej z klasy 1T informatyk: Szymon Gągała. W trakcie spotkania lekarz neurolog ze szpitala w Dębicy wygłosił prelekcję pt. „ Smog a mózg”. Dowiedzieliśmy się m.in., że zanieczyszczenia powietrza mogą powodować uszkodzenie tkanki nerwowej i osłabienie funkcji poznawczych. W dalszej części specjalista Regionalnego Wydziału Monitoringu Środowiska w Rzeszowie przedstawił prezentację dotyczącą stanu zanieczyszczenia powietrza w Powiecie Dębickim. 

Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu za zaproszenie, a uczniom za przygotowanie prac.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com