Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Pasowania na Ucznia Rzemiosła

pasowanie na ucznia rzemiosa 3 20191031 1027816896  pasowanie na ucznia rzemiosa 2 20191031 2093020865  pasowanie na ucznia rzemiosa 1 20191031 1936566906

Dnia 22.10.2019r.uczniowie klas pierwszych Branżowej Szkoły I Stopnia wraz z panią dyrektor Renatą Zięba, panią kierownik szkolenia praktycznego Agnieszką Malinowską i panią Urszulą Łącką -wychowawczynią uczestniczyli w uroczystości pasowania na Ucznia Rzemiosła , która miała miejsce w Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy.

Młodzież powitali :starszy Cechu pan Janusz Wiktor, pani Dorota Pietracha i pani Barbara Bassara-Poprawa.

Słowa przyrzeczenia odczytał Maciej Mitoraj uczeń klasy Iaw. Po czym nastąpiło uroczyste pasowanie buzdyganem na Ucznia Rzemiosła. Następnie zabrała głos pani Dorota Pietracha. Zachęcała uczniów do wytężonej pracy nad sobą ,do realizacji marzeń, podejmowania wyzwań. Młodzieży zostali zaprezentowani mistrzowie świata we fryzjerstwie-podopieczni pani Doroty Pietrachy podstarszego Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy. Opowiadali o swojej drodze do kariery. Podkreślali fakt , że warto było podejmować trud, aby odnieść sukces.

Po części oficjalnej miał miejsce poczęstunek i uroczystość zakończyła się.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com