Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

X edycja konkursu „MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA”

x edycja konkursu matematyka w technice dla technika 1 20191106 1489175526  x edycja konkursu matematyka w technice dla technika 3 20191106 1430831606  x edycja konkursu matematyka w technice dla technika 4 20191106 1369529158

5 listopada 2019 r. odbył się szkolny etap konkursu matematycznego „MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA” organizowanego przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską. Konkurs jest adresowany do tegorocznych maturzystów.

W naszej szkole do walki o INDEKS POLITECHNIKI LUBELSKIEJ stanęli: Paulina Żurek i Mateusz Mika z klasy 4 technik logistyk oraz Nicolas Ciura z klasy 4 technik spedytor.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół ponadgimnazjalnych z województw: lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne rozwiązywanie zadań w trzech etapach: szkolnym oraz po zakwalifikowaniu się - dwóch etapach w Lublinie.

Uczestnikom gratulujemy wiedzy i życzymy powodzenia!

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com