Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Drodzy Absolwenci Branżowej Szkoły I Stopnia!

Nadszedł dla Was czas zakończenia szkoły. W niecodziennych okolicznościach, w zmienionych warunkach edukacji zdalnej. Inaczej sobie wszyscy wyobrażaliśmy to zakończenie... Odbierzecie swoje świadectwa w oczekiwaniu na powrót do "normalności". Ufamy, że ten czas jest coraz bliżej.

Przez trzy lata Waszej edukacji wiele się wydarzyło. Dzieliliście naukę w szkole z nauką zawodu u pracodawców. Każdego dnia zdobywaliście nowe zawodowe i życiowe umiejętności. Angażowaliście się w przygotowanie Dni Otwartych Szkoły, Salonów Gimnazjalistów i Ósmoklasistów, Dni Kariery i wiele innych przedsięwzięć. Działaliście w różnych obszarach funkcjonowania szkoły. Wielu z Was brało udział w zawodach, konkursach i ma na swoim koncie sukcesy i osiągnięcia zawodowe.                                        Jeszcze raz bardzo Wam tego gratulujemy! Z pewnością będziecie miło wspominać czas spędzony w szkole.:)                                                                                                          

U progu dorosłego życia życzymy Wam realizacji Waszych planów i zamierzeń. Budowania siebie oraz relacji z innymi na prawdziwych wartościach. Wzrastania w mądrości i niesłabnącego zachwytu nad życiem, drugim człowiekiem, pięknem tego świata oraz możliwością jego coraz głębszego poznawania.

Macie wszystko co potrzeba - umiejętności, kwalifikacje, odwagę i ..... swoje plany. Nie rezygnujcie ze swoich marzeń i celów. Codziennie, krok po kroku zbliżajcie się do ich spełnienia i realizacji.                            Serdecznie Wam tego życzymy!                                                                                                            

Powodzenia w dorosłym życiu!

            

                 Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi

        oraz młodsi koleżanki i koledzy Zespołu Szkół Nr 4 w Dębicy

                                                                                  

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com