Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

UCZNIOWIE Z KOPERNIKA W PÓŁFINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO „PIX”

W dniu 30.11.2020 r. ogłoszono wyniki pierwszego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „PIX” organizowanego przez Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z naszej szkoły do etapu półfinałowego awansował: 

W kategorii MASTER   Łukasz Piwowar z klasy 2TiP

Warto podkreślić fakt, iż Łukasz jest w drugiej klasie, a już ma szanse zdobyć indeks na tę uczelnię na wydział Informatyki. 

Łukasz przez okres pięciu dni rozwiązał 20 trudnych zadań. Aby awansować musiał rozwiązać minimum piętnaście z nich. Zadania polegały na rozwiązaniu różnych zagadek i problemów logicznych. Wywiązał się z tego znakomicie zdobywając 19 punktów na 20 możliwych. Już w grudniu będzie rywalizować o miejsca w finale z najlepszymi z całej Polski.

Gratulujemy i życzymy sukcesu.

Szczegółowe informacje i wyniki na stronie: https://pixchallenge.org/wyniki/

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com