Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.
Sukces w Olimpiadzie Filozoficznej
Sylwia Gawlik uczennica klasy 4 Tf zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Filozoficznej.
Podczas etapu szkolnego uczennica przygotowała pracę zatytułowaną "Szczęście i cel życia ludzkiego według myślicieli
starożytnych i średniowiecznych". Przed Sylwią kolejny poziom, czyli egzamin polegający na napisaniu eseju, którego tematem jest zaproponowany do wyboru (spośród trzech) cytat oraz na rozwiązaniu testu, składającego się z zadań wielokrotnego wyboru i pytań otwartych.
Gratulujemy jej awansu i życzymy pomyślności w dalszej pracy.

Opiekunem merytorycznym uczennicy jest p. Paweł Florka.
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com