Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

III miejsce w konkursie „ Trucizny z domowego komina ”

 iii miejsce w konkursie trucizny z domowego komina 1 20211103 1164894393

Została podsumowana  VII edycja konkursu na plakat oraz prezentację multimedialną pod tytułem:
„Trucizny z domowego komina”, informująca o wpływie  zanieczyszczeń emitowanych z domowych palenisk na środowisko przyrodnicze i zdrowie człowieka.
Uczeń klasy 3 Ti - Szymon Gągała za wykonany plakat uzyskał III miejsce.
W konkursie wzięli także udział: Diana Borysenkowa z klasy III Tf oraz Bartłomiej Bułat z klasy 2 AW.
Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu za zaproszenie do udziału w konkursie oraz cenne nagrody w postaci talonu do Empik i planowanej wycieczki do Ojcowskiego Parku Narodowego.
Opiekunem konkursu była pani Joanna Mrzygłód.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com