„Ciekawa lekcja” w Koperniku

W dniach 7,8,16 lutego 2023 r. uczniowie klas I Tf, III Tf oraz IV Tf wzięły udział w „ciekawej lekcji”: Trądzik „ no problem” – jak prawidłowo pielęgnować cerę z trądzikiem, przeprowadzonej przez Panią Barbarę Myśliwiec- Grzyb. Lekcje były bardzo interesujące oraz fachowo przeprowadzone. Wprowadziły młodzież w tajniki dbania o cerę. Poszerzyły wiedzę zawodową o ważne zagadnienia.

Dziękujemy Uczelni : Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie za możliwość uczestniczenia w „ciekawej lekcji”.