Powiatowy konkurs z wiedzy prawnej - Powiat Dębicki

24 kwietnia 2023 r, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym konkursie z wiedzy prawnej - Powiat Dębicki, zorganizowanym przez Fundację Rozwoju i Wsparcia Pasieka z Rzeszowa. Konkurs odbył się w Starostwie Powiatowym w Dębicy. Do sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu prawa i rywalizacji z uczniami szkół ponadpodstawowych, stanęli uczniowie: klasy IV ti Maciej Tokarczyk i Szymon Gągała, Kacper Jędrzejczyk z kl. IV ti oraz Maciej Tułecki, Dawid Dykas i Sebastian Piękoś z kl. I ti.

Uczniów do konkursu przygotowała pani Renata Zięba.
Z pewnością doświadczenie i wiedza zdobyta podczas konkursu będzie przydatna w życiu uczestników.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy sukcesów w nauce.