FRYZJERSKA DOMINACJA DĘBICY

Kolejny rok z rzędu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Regionalnych Mistrzostwach Upięć  i Fal pod hasłem: „PERŁA WIECZORU” na najładniejszą kreatywną i oryginalną fryzurę wieczorową oraz wyciskanie fal na mokro organizowanym przez Zespół Szkół Niepublicznych w Tarnowie, Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie oraz Firmę Polwell. Konkurs odbył się w dniu 20.03.2015 r. w CKiW OHP w Tarnowie. Wzięli w nim udział młodzi adepci fryzjerstwa z kilku ościennych województw.

W roku obecnym uczniowie startowali w dwóch kategoriach: fryzura wieczorowa oraz wyciskanie fal na mokro. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 6 uczennic, 4 z nich robiły fryzurę wieczorową, a pozostałe 2 wyciskały fale na mokro. W wyniku zaciętej i stojącej na wysokim poziomie rywalizacji wspieranej przez pracodawców będących na widowni jury wytypowało zwycięzców konkursu. Nasza uczennica Ewelina Pytel została sklasyfikowana na I miejscuw kategorii wyciskania fal na mokro.
Fryzjerska dominacja Dębicy_1

Otrzymała ona od organizatorów konkursu dyplom, puchar oraz atrakcyjną nagrodę rzeczową. Pozostałe zawodniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz okolicznościowe upominki. Organizatorzy zapewnili wszystkim  poczęstunek i ciepły posiłek.

Konkurs był okazją do konfrontacji swoich umiejętności fryzjerskich z innymi. Zwyciężczyni zmobilizuje się do utrzymania wysokich standardów zawodowych, które osiągnęła a pozostałe uczennice wytężą jeszcze bardziej siły do osiągania jeszcze lepszych wyników zawodowych.