Mateusz Mazur  w diecezjalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej!
24 marca 2015 roku w odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej , w którym udział wzięli uczniowie klasy pierwszej Technikum o specjalności technik spedytor Klaudyna Krupa, Gabriela Krzyżak i Kamila Podolska oraz klasy drugiej Technikum o specjalności technik informatyk Mateusz  Mazur, Marcin Molek oraz Mateusz Schab. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością Księgi Jonasza, Ewangelii wg św. Łukasza oraz Dziejów Apostolskich wraz z komentarzem. Mateusz Mazur przeszedł do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 21 kwietnia 2015 roku.
Konkurs Wiedzy Biblijnej_1
Mateuszowi gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!