Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 25 września 2014 roku w Zespole Szkół  nr 4 im. Mikołaja  Kopernika w Dębicy odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Przedstawiciele klas pierwszych w obecności dyrekcji, nauczycieli, rodziców  a także wychowawców OHP w Dębicy, złożyli uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły.

Po ślubowaniu przemówienie wygłosiła Dyrektor Zespołu Szkół Nr 4  Pani Renata Zięba, która zapoznała rodziców z Koncepcją Pracy Szkoły, przedstawiła priorytety w pracy dydaktycznej, wychowawczej i profilaktycznej. Poinformowała również rodziców o dodatkowych dniach wolnych od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2014-2015. Ponadto Pani Anna Depa zaprezentowała kierunki kształcenia, a także zapoznała rodziców z realizowanym w szkole programem  wychowanie do życia w rodzinie.

Opracowała: Małgorzata Proczek-Sroka