ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014-2015

1 września 2014 r. uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy rozpoczęli nowy rok szkolny. Tradycyjnie uroczystą akademię poprzedziła Msza święta w kościele św. Jadwigi. Następnie wszyscy udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 zabrzmiał pierwszy dzwonek, ogłaszający rozpoczęcie roku.

Pani Renata Zięba, Dyrektor szkoły, powitała gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. W czasie tej uroczystości Pani Dyrektor serdecznie powitała zarówno uczniów klas pierwszych jak i starszych. Wszystkim uczniom życzyła sukcesów w nauce oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji swoich celów. Nauczycielom natomiast satysfakcji z pracy, sukcesów dydaktycznych i wychowawczych oraz  wiele radości i optymizmu.  W części artystycznej nie zabrakło nawiązania do 75. rocznicy wybuchu II wojny światowej, która była okazją do chwili refleksji nad tragiczną historią Polski.

Opracowała: Beata Krupa