Spotkanie z kosmetyczką

W dniach 6 lutego oraz 13 marca 2013r uczniowie klas fryzjerskich mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach kosmetycznych powadzonych na terenie szkoły. Zajęcia rozpoczęły się wykładem na temat: "Pielęgnacji twarzy" a następnie odbyły się warsztaty makijażu.

Uczniowie pod okiem wykwalifikowanej kosmetyczki, pani Katarzyny Pięciak, dobierali kosmetyki do odpowiedniego typu urody, uczyli się jak dobierać kosmetyki kolorowe do pielęgnacji twarzy, oczu i ust. Warsztaty były bardzo ciekawe i odbywały się w wesołej atmosferze. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z możliwości uczestniczenia w tego typu zajęciach, ponieważ warsztaty praktyczne zawsze cieszą się dużym powodzeniem wśród młodych fryzjerek. Organizatorem byli przedstawiciele Ochotniczego Hufca Pracy w Dębicy oraz nauczycielka przedmiotów zawodowych- fryzjerstwa: Beata Krupa. Zajęcia przeprowadziła pani Katarzyna Pięciak – kosmetyczka.

Opracowała: Beata Krupa