Uczniowie Zespołu Szkół Nr 4 jak co roku " Sprzątają Świat"

W dniu 23 września 2013r. uczniowie klasy II Tfs oraz IV Tf wzięli udział w akcji " Sprzątanie Świata". Nad ich bezpieczeństwem czuwało czterech opiekunów: pani Ewelina Żyłka, pani Honorata Salwa, pani Beata Krupa oraz pan Tomasz Szewczyk.

W tym roku akcja ta odbyła się pod hasłem: "Odkrywamy czystą Polskę- Ład i porządek w lasach". Uczniowie wraz z nauczycielami z zaangażowaniem zbierali śmieci w Nadleśnictwie Berdech. Leśniczy – pan Tomasz Ryba zaopiekował się całą grupą porządkowych .W nagrodę uczniowie zasiedli przy ognisku, aby wspólnie odpocząć w leśniczówce.

Akcja "Sprzątanie Świata", mimo deszczowej pogody, przebiegła pomyślnie.

Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Dębicy za zorganizowanie wartościowej akcji.

Opracowała: Ewelina Żyłka