POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ…
27 lutego 2012r w naszej szkole odbył się konkurs pt."Uczesanie wieczorowe-KOK". Organizatorką konkursu była nauczycielka przedmiotów zawodowych fryzjerskich- Beata Krupa. W konkursie wzięły udział uczennice klas fryzjerskich zarówno zasadniczej szkoły zawodowej jak i technikum.

Nasze fryzjerki dały świetny popis swoich umiejętności. Komisja miała problem w wyborze pierwszych miejsc.
Osoby, które zdobyły pierwsze miejsca:

• I miejsce –Justyna Jodłowska kl. II Tf
  • II miejsce- Angelika Pawełek kl. I Wa
  • III miejsce- Agnieszka Bieszczad kl. III W
Dodatkowo wyróżnienie Dyrektora otrzymały: Joanna Łabaj kl. II Tf oraz Joanna Kulas kl. III W.Wszystkim uczestnikom gratulujemy ciekawych pomysłów!
Opracowała: Beata Krupa