SPRAWNY W ZAWODZIE- FRYZJER

15 marca 2012 roku odbył się WOJEWÓDZKI KONKURS SPRAWNY W ZAWODZIE- FRYZJER zorganizowany przez Środowiskowy Hufiec Pracy 9-2 w Dębicy.

Uczennice klas trzecich Zespołu Szkół nr 4 w Dębicy, uczące się w Zasadniczej Szkole Zawodowej o kierunku fryzjer, wzięły udział w konkursie i zaprezentowały swoje umiejętności zawodowe. Zadaniem uczestniczek było wykonać FRYZURĘ ŚLUBNĄ oraz napisać test teoretyczny dotyczący zagadnień fryzjerskich. Młode fryzjerki wykazały się wiedzą oraz niesamowitą pomysłowością w czesaniu.

Wszystkie uczestniczki zasłużyły na uznanie!
Najlepsze z naszej szkoły były: Kamila Zajchowska, Karolina Kurzawa, Agnieszka Bieszczad.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!

Opracowała: Beata Krupa