Sprzątanie Świata 2012
W dniu 24 września 2012 r. klasy: Technikum II Ts,foraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej II cwuczestniczyły w corocznej akcji "Sprzątanie Świata".
Uczniowie wraz z nauczycielami sprzątali lasy i przyleśne drogi Nadleśnictwa Berdech . W akcji przebiegającej w tym roku pod hasłem : "Kocham, lubię, szanuję…nie śmiecę " uczestniczyło 48 uczniów i 4 nauczycieli: pani Urszula Łącką , pani Honorata Salwa ,pani Ewelina Żyłka oraz pan Tomasz Szewczyk. Grupą jak co roku opiekował się pan Tomasz Ryba - leśniczy. W przepięknej jesiennej scenerii połączono przyjemne z pożytecznym. "Sprzątanie Świata 2012" zakończyło się wspólnym pieczeniem kiełbasy w leśniczówce.

Opracowała: Ewelina Żyłka - pedagog szkolny