Zespół Szkół Nr 4 już po raz szósty w "Dębickich Polach Nadziei" na rzecz Hospicjum Domowego im. Jana Pawła II w Dębicy

Celem tegorocznej akcji "Pola Nadziei" będzie pozyskanie funduszy na zakup sprzętu medycznego i lekarstw dla podopiecznych hospicjum. Młodzież naszej szkoły wzięła udział w inauguracji akcji charytatywnej, która odbyła się 5 października na Placu Solidarności w Dębicy. Pomogliśmy zasadzić cebulki żonkilowe, które będziemy pielęgnować również w naszym ogródku przyszkolnym, by wiosną móc kwestować dla podopiecznych hospicjum.

Uczniów Zespołu Szkół Nr 4 zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie literackim w ramach akcji POLA NADZIEI. Praca literacka – poezja lub proza na temat "Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą samego siebie" (Jan Paweł II)
Praca może posiadać formę dowolnego gatunku literackiego, powinna składać się maksymalnie z jednej strony tekstu formatu A4, pisanego czcionką 12. Prosimy o dostarczanie nam prac w formie wydruku komputerowego, na prace czekamy od 1 grudnia 2012 do 28 lutego 2013 r. Bliższe informacje u koordynatora akcji - Pani Diany Prokopik.

Opracowała: Diana Prokopik