Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

TERMINY KONSULTACJI I ZAJĘĆ DODATKOWYCH

w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin konsultacji dla uczniów/ rodziców (opiekunów prawnych)

Termin zajęć dodatkowych (fakultety)

Rodzaj zajęć dodatkowych (fakultety)

1.

Buszek Jerzy

Czwartek 11.30 – 12.15

Piątek 10.40 – 11.25

 

2.

Buszek Marta

Środa 11.30 – 12.15

Czwartek 10.40 klasa IV T

Czwartek 14.50 (co dwa tygodnie)

Fakultet maturalny

DKF

3.

Ciołkosz Jacek

Piątek 8.00 – 8.45

Brak danych

 

4.

Cisło Sylwia

Środa 8.50 – 9.30

II semestr według potrzeb uczniów

 

5.

Depa Anna

Brak danych

Brak danych

 

6.

Dzika Adela

Poniedziałek 8.50 – 9.35

Brak danych

 

7.

Florka Paweł

Poniedziałek 11.30 – 12.15

Wtorek 8.00 – 8.45

Wtorek 10. 40 – 11.25

Fakultet maturalny z języka polskiego

8.

Gawryś Maria

Poniedziałek 9.40 – 10.25

Brak danych

 

9.

Gąsior Sylwia

Brak danych

Brak danych

 

10.

Grzyb Ewa

Poniedziałek 10 .45 – 11.25 (co dwa tygodnie)

Brak danych

 

11.

Hodor Agnieszka

Poniedziałek 9.00 – 9.40

Środa 9.40 – 10.25

 

12.

Jurczyński Jakub

Brak danych

Brak danych

 

13.

Kalata Marcin

Brak danych

Brak danych

 

14.

Kliś Krzysztof

Brak danych

Brak danych

 

15.

Kowalczyk Marzena

Środa 13.55 – 14.30

Wtorek 7.10 – 7.55

Matematyka klasa II Tfs

16.

Ks. Krukowski Roman

Czwartek 9.40 – 10.25

Brak danych

 

17.

Ks. Soleński Bogusław

Czwartek 11.30 – 12.15

Brak danych

 

18.

Krupa Beata

Wtorek 10.40 – 11.25

Piątek 11.30 – 12.15

Innowacja pedagogiczna „Wizaż
z elementami  kosmetyki”

19.

Kukuła Mateusz

Brak danych

Brak danych

 

20.

Kusibab Anna

Wtorek 11.30 – 12.15

Środa 14.00 – 14.45

Fakultet z języka angielskiego

21.

Lipczyńska – Sroka Agata

Czwartek 11.25 – 12.15

Poniedziałek 14.00 – 14.45

 

22.

Longosz – Nicpoń Małgorzata

Poniedziałek 9.40 – 10.25

Brak danych

 

23.

Łącka Urszula

Poniedziałek 11.30 – 12.15

Środa 10.40 – 11.30

Fakultet z języka polskiego

24.

Łączak Magdalena

Środa 9.40 – 10.40

Brak danych

 

25.

Malinowska Agnieszka

Środa 14.00 – 14.45

Brak danych

 

26.

Majewski Andrzej

Wtorek 8.00 – 8.45

Brak danych

 

27.

Mardeusz Mieczysława

Środa 10.00 – 10.40

Brak danych

 

28.

Matusik Edyta

Brak danych

Brak danych

 

29.

Maziarka Lucyna

Poniedziałek 13.10 – 13.55

Brak danych

 

30.

Mrzygłód Joanna

Poniedziałek 11.30 – 12.15

Brak danych

 

31.

Nowak Urszula

Wtorek 11.30 – 12.15

Czwartek 10.40 – 11.25

Konsultacje dla maturzystów

32.

Pękala Monika

Piątek 9.40 – 10.25

Środa 8.00 – 8.45

 

33.

Proczek – Sroka Małgorzata

Piątek 10.40 – 11.25

Brak danych

 

34.

Prokopik Diana

Wtorek 9.40 – 10.25

Brak danych

 

35.

Pytel Katarzyna

Czwartek 13.10 – 13.55

Wg potrzeb uczniów

Konsultacje

36.

Salwa Honorata

Piątek 10.40 – 11.25

Brak danych

 

37.

Skrzypek Ewelina

Środa 10.40 – 11.25

Wtorek 9.40 – 10.25

Kółko maturalne z języka niemieckiego

38.

Sulisz Bogusława

Piątek 10.40 – 11.25

Brak danych

 

39.

Szczerbińska Grażyna

Wtorek 16.00 – 16.45

Brak danych

 

40.

Szewczyk Tomasz

Brak danych

Brak danych

 

41.

Tymoszuk Elżbieta

Poniedziałek 14.30 – 15.15

Brak danych

 

42.

Zięba Renata

Poniedziałek 16.00 – 17.00

   

43.

Żyłka Ewelina

Poniedziałek 9.30 – 13.55

Wtorek 9.40 – 13.55

Środa 9.00 – 14.00

Czwartek 10.30 – 14.50

Piątek 9.00 – 13.00

   
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com