Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Terminy konsultacji dla uczniów i rodziców
w roku szkolnym 2017/2018

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin konsultacji dla uczniów/ rodziców (opiekunów prawnych)

Termin zajęć dodatkowych (fakultety)

Rodzaj zajęć dodatkowych (fakultety)

1.

Buszek Jerzy

Wtorek 12.20 – 13.05

Wtorek 8.50 – 9.35

Przygotowanie uczniów do zawodów sportowych (zespołowe gry sportowe)

2.

Buszek Marta

Poniedziałek 14.50 – 15.35

Środa 13.10 – 13.55

Fakultet z języka polskiego, zajęcia przygotowujące do matury

3.

Cisło Sylwia

Czwartek 8.50 – 9.35

Termin ustalany według potrzeb uczniów

Kółko z kwalifikacji A.30, przygotowywanie do konkursów

4.

Czernicka Sylwia

Wtorek 9.40 – 10.25

Czwartek 8.00 – 8.45

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

5.

Depa Anna

Poniedziałek 14.00 – 14.50

   

6.

Florka Paweł

Czwartek 8.00 – 9.35

Czwartek 8.00 – 9.35

Fakultet z języka polskiego

7.

Grzyb Ewa

Czwartek 7.50 – 8.35

(co dwa tygodnie)

 

Fakultet z historii i wiedzy
o społeczeństwie

8.

Hodor Agnieszka

Czwartek 8.00 – 8.45

Czwartek 11.30 – 12.15

Piątek 7.00 – 7.45

Fakultet z matematyki, zajęcia rozwijające z matematyki

9.

Jakubus Agnieszka

Czwartek 10.25 – 11.00

   

10.

Kopacz Brygida

Piątek 9.40 – 10.25

Piątek 7.15 – 8.00

Kółko maturalne z języka angielskiego

11.

Kowalczyk Marzena

Piątek 10.25 – 11.10

Wtorek 7.15 – 8.00 (co dwa tygodnie)

Kółko z kwalifikacji E.13

12.

Ks. Krukowski Roman

Środa 12.20 – 13.05

   

13.

Krupa Beata

Wtorek 10.40 – 11.25

Poniedziałek 14.50 – 15.35

Innowacje pedagogiczne

14.

Kusibab Anna

Czwartek 12.20 – 13.05

   

15.

Lipczyńska – Sroka Agata

Wtorek 8.00 – 8.45

   

16.

Longosz – Nicpoń Małgorzata

Wtorek 9.40 – 10.25

   

17.

Łącka Urszula

Poniedziałek 8.00 – 8.45

Czwartek 13.00 – 14.00

Poniedziałek 8.00 – 8.45

Czwartek 13.00 – 14.00

Fakultet z języka polskiego

18.

Malinowska Agnieszka

Środa 13.10 – 13.55

Środa 14.50 – 15.35 (raz w miesiącu)

 

19.

Mardeusz Mieczysława

Środa 13.10 – 13.55

Poniedziałek 7.15 – 8.00

Przygotowywanie do egzaminu
z kwalifikacji A.29

20.

Matusik Edyta

Środa 11.30 – 12.15

   

21.

Maziarka Lucyna

Środa 14.50 – 15.35

   

22.

Nowak Urszula

Środa 12.20 – 13.05

Środa 14.50 – 15.35

Kółko fizyczne

23.

Salwa Honorata

Czwartek 9.40 – 10.25

Wtorek 14.50 – 15.35

Zajęcia rozwijające ze spedycji

24.

Skrzypek Ewelina

Wtorek 9.40 – 10.25

Czwartek 13.10 – 13.55

Kółko maturalne

25.

Szczerbińska Grażyna

Wtorek 15.00 – 16.00

   

26.

Szewczyk Tomasz

Poniedziałek 8.00 – 8.50

Wtorek 8.00 – 8.50

Zajęcia rekreacyjno – sportowe

27.

Tymoszuk Elżbieta

Środa 16.00 – 16.45

Czwartek 14.10 – 14.55

Zajęcia rozwijające z języka rosyjskiego

28.

Zięba Renata

Poniedziałek 15.00 – 16.00

Poniedziałek 14.00 – 15.00

Kółko historyczne „BohaterOn”

29.

Żyłka Ewelina

Poniedziałek 9.30 – 13.55

Wtorek 9.40 – 13.55

Środa 9.00 – 14.00

Czwartek 10.30 – 14.50

Piątek 9.00 – 13.00

 

Środa 13.55 – 15.55 zajęcia rewalidacyjne

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com