Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.
Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły.
 turniej piki nonej o puchar dyrektora szkoy 1 20190711 1743787933  turniej piki nonej o puchar dyrektora szkoy 3 20190711 1460443657  turniej piki nonej o puchar dyrektora szkoy 2 20190711 1802576632

W miesiącach maj – czerwiec 2019 w Zespole Szkół Nr 4 w Dębicy rozgrywany był wewnątrzszkolny turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn. W pierwszej rundzie zespoły podzielone zostały na dwie grupy w których mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Następnie najlepsze dwie drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów, a zwycięscy meczów półfinałowych spotkały się w wielkim finale.

Zwycięstwo w turnieju odniosła drużyna reprezentująca klasę II TI, drugie miejsce zajęła drużyna I TS a trzecie ex aequo III TLS i I A.

Dla najlepszej drużyny Dyrekcja Szkoły ufundowała puchar oraz piłkę a wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Ufundowano również nagrody indywidualne – książki o tematyce sportowej. Najlepszym Zawodnikiem został Mateusz Krawczyk z klasy I TS, Najlepszym Strzelcem Karol Krzystyniak z klasy I TS a nagrodę za postawę fair play otrzymał Adam Szczerbiński z klasy II TI.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com