Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Erasmus +

kurs języka niemieckiego

29.11.2019 roku rozpoczynamy w ramach przygotowania kulturowo- pedagogiczno- językowego 30 godzinny kurs z języka niemieckiego dla zakwalifikowanych do Projektu „Uczniowie Kopernika na europejskim rynku pracy-staże w Niemczech” realizowanego w ramach programu Erasmus +.

Zajęcia te mają na celu zwiększenie zasobu słownictwa zawodowego oraz w zakresie komunikacji codziennej w kraju odbywania stażu. Zmniejszy to ryzyko popełniania błędów językowych, ułatwi komunikację w obcym języku i doda pewności siebie uczestnikom Projektu.

Harmonogram kursu zostanie ustalony na pierwszych zajęciach z prowadzącym.

Obecność wszystkich uczestników zakwalifikowanych do Projektu obowiązkowa.

 

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com