Wyniki rekrutacji do Projektu ERASMUS PLUS

Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Dyrektora Nr 4/2019/20 Zespołu Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy z dnia 09.09.2019 r. do przeprowadzenia rekrutacji uczestników do udziału w Projekcie „Uczniowie Kopernika na europejskim rynku pracy-staże w Niemczech” realizowanego przez Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy w ramach Programu Erasmus Plus Akcja 1: w ramach Sektora Kształcenie i Szkolenie Zawodowe pracowała w składzie:

przewodnicząca: Agnieszka Malinowska- koordynator, kierownik szkolenia praktycznego

członkowie:

Małgorzata Longosz-Nicpoń- koordynator, nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych

Mieczysława Mardeusz - koordynator, nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych   i spedycyjnych

Beata Krupa- nauczyciel przedmiotów zawodowych fryzjerskich, opiekun grupy na stażach w Niemczech

Marzena Kowalczyk- nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Ewelina Skrzypek- nauczyciel języka niemieckiego i przedmiotów zawodowych logistycznych, opiekun grupy na stażach w Niemczech

Ewelina Żyłka- pedagog szkolny.

Podstawą prac komisji był Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w Projekcie.

WYNIKI REKRUTACJI - LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH  DO  UDZIAŁU W KURSACH PRZYGOTOWAWCZYCH:

Zawód: technik logistyk

4. Chodór Magdalena
  5. Kumięga Natalia

Gratulujemy osobom zakwalifikowanym!

PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM REKRUTACJI I UCZESTNICTWA:

• O liście uczestników wyjeżdżających na zagraniczne praktyki decydować będą wyniki drugiego etapu selekcji. Komisja Rekrutacyjna na podstawie zebranych danych ustala 20-osobową listę rankingową uczniów z najwyższą liczbą punktów zakwalifikowanych na wyjazd na staże zagraniczne.
  • Drugi etap selekcji przeprowadzony zostanie na podstawie wyników z testu obejmującego treści nauczania zrealizowane na zajęciach przygotowawczych z języka niemieckiego i zajęciach kulturowych oraz uzyskanych za prezentacje multimedialne wykonane przez uczestników na zajęciach kulturowych i frekwencji na zajęciach przygotowawczych.
  • Na podstawie wyników uzyskanych w drugim etapie selekcji przez uczniów, którzy ukończyli zajęcia przygotowawcze, a nie zakwalifikowali się na wyjazd na praktyki zostanie utworzona lista rezerwowa.