Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami ważne decyzje odnośnie wyboru szkoły ponadpodstawowej.

Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą edukacyjną "Kopernika"!

Proponujemy Wam bardzo atrakcyjne kierunki kształcenia w klasach Technikum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia.

Chociaż nie mogliśmy w tym roku spotkać się z Wami na Dniu Otwartym w Koperniku, ale zapraszamy Was do wirtualnego spaceru po naszej szkole. W zakładce Rekrutacja znajdziecie film o szkole a także wiele ciekawych informacji, m.in. opis kierunków kształcenia, ważne terminy związane z rekrutacją. Zobaczycie jak wygląda nauka w naszej szkole, na czym polega kształcenie dualne oraz jakie są atuty równoczesnej nauki w szkole oraz praktycznej nauki zawodu u pracodawcy.

Przekonacie się, że naprawdę warto zostać naszym uczniem!

Zapraszamy do Kopernika!

                                                                                                                                   

plakat A3 2020 0 fiolet v1 Copy

 zs4 kopernik ulotka poprawka2 prev 1

zs4 kopernik ulotka poprawka2 prev 2

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com