Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Spotkanie autorskie z pisarką Agatą Tuszyńską i ilustratorką

Iwoną Chmielewską

Na facebookowym profilu wydawnictwa Dwie Siostry jest dostępny zapis spotkania autorskiego online z Agatą Tuszyńską i Iwoną Chmielewską, twórczyniami książki opartej na wspomnieniach ocalałej z Holokaustu Zofii Zajczyk. Jest to poruszająca historia dziewczynki ukrywanej przez wiele miesięcy na terenie warszawskiego getta.

Książka pt. „Mama zawsze wraca” została wydana w kolejną rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com