Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Biblioteczka apteczka

Natknęłam się na portal Biblioteczka apteczka. Przyznam, że nie wiedziałam o jego istnieniu. Jest tam gotowy wykaz tytułów książek terapeutycznych dla dzieci oraz dla młodzieży, które mają pomóc w oswojeniu trudnych tematów, problemów. zaczynając od A jak ADHD, Adopcja, Agresja, …czy przechodząc do C, np. Choroba w rodzinie, a potem do D jak Depresja czy Dojrzewanie. Nie czytałam jeszcze żadnej z proponowanych pozycji, ale postanowiłam poinformować Was o istnieniu portalu z myślą o tych, którzy potrzebują polecanej lektury dla siebie lub dla swoich bliskich.

                                                                                                                 Wasz Bibliotekarz

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com