Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Bibliotekarze podpowiadają

Na stronie internetowej Radia Łódź zamieszczone zostały utwory muzyczne stworzone w czasie epidemii przez muzyków profesjonalnych oraz amatorów. Ich piosenki odnoszą się do obecnej sytuacji i napisane zostały ku pokrzepieniu serc, z wdzięczności dla pracowników służby zdrowia, lub po to, by oderwać siebie i innych od codziennych trosk. Utwory są dostępne pod linkiem https://www.radiolodz.pl/posts/60231-zobacz-jakie-piosenki-powstaly-w-czasie-epidemii-koronawirusa

Zachęcamy też do wysłuchania „Wiersza o koronawirusie”, którego autorem i wykonawcą jest aktor Artur Barciś. Wiersz jest napisany głównie z myślą o dzieciach, ale jest bardzo przyjemny w odbiorze także dla dorosłych.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com