Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Projekt polska-poezja.pl

 Na stronie polska-poezja.pl oraz w serwisie Youtube znani aktorzy czytają wiersze polskich poetów.

Celem projektu jest przypomnienie tekstów najbardziej znanych poetów wszystkich okresów historycznych, od średniowiecza do współczesności. Są to m. in. Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, Cyprian Kamil Norwid, Krzysztof Kamil Baczyński, ale także Wisława Szymborska, Tadeusz Różewicz i Czesław Miłosz. 

Obecnie w audiotece jest ponad 270 wierszy i systematycznie będą dodawane kolejne nagrania.

                                                                                 Szkolni Bibliotekarze

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com